آیکون سایت مهاجرت آسان و مطمئن با ایمیگو
داستان ایمیگو
داستان ایمیگو

ایده‌هایی که در دنیای واقعی جان می‌گیرد، در ابتدا جرقه‌های کوچکی است در ذهن صاحبان آن. داستان تاسیس ایمیگو نیز با یک ماجرای شخصی و جرقه‌ای در ذهن موسس آن شروع شد. او حین بازگشت از کانادا، با سوالات زیادی درباره مهاجرت و فرآیند آن روبرو بود و جواب واضحی برای آن‌ها نداشت.

سوالات او پیرامون مهاجرت، حاصل دغدغه‌ای گذرا و موقت نبود. این سوالات آن‌قدر در سرش چرخ خورد که سرانجام، در اردیبهشت ۱۳۹۹، ایده‌ای خام و اولیه در ذهن او جان گرفت و به مسیر ناشناخته‌ای که به آن پا گذاشته بود، نوری تاباند. او دریافته بود مهاجرت فرآیندی مبهم و پیچیده است که باید به آن پرداخته شود. با همین هدف، با ۱۰۰ مهاجر بالقوه گفت‌وگو و دیدگاه آن‌ها نسبت به مسیر مهاجرت را جمع‌آوری کرد.

درنتیجه این واکاوی‌ها، مشخص شد ۳ سوال کلیدی پیرامون مهاجرت وجود دارد: "بر اساس شرایط خاص خود، به کجا می‌توانم مهاجرت کنم؟"، "چگونه می‌توانم این کار را انجام دهم؟" و "در طول فرآیند مهاجرت به چه کسی می‌توانم اعتماد کنم؟"

در تیر ۱۴۰۰، ایمیگو به عنوان بستری برای ارائه پاسخ به این سوالات ایجاد شد و این‌گونه به دنیای واقعی پا گذاشت.

ماموریت ایمیگو
ماموریت ایمیگو

ماموریت ایمیگو این است که در قالب یک پلتفرم خلاقانه و هوشمند، فرآیند مهاجرت را به تجربه‌ای ساده، مطمئن و به‌صرفه تبدیل کند. ایمیگو درواقع ارتباط میان افرادی که قصد مهاجرت دارند و کارشناسان مهاجرتی معتبر و قابل اعتماد در سراسر جهان را فراهم می‌کند. ایمیگو ماموریت اصلی خود را ایجاد بستری برای آگاه‌سازی و توانمندسازی افراد در مسیر مهاجرت می‌داند.

ما در ایمیگو تلاش می‌کنیم نگرانی‌ها و هزینه‌های مهاجرت را کاهش دهیم، فرآیند مهاجرت را شفاف کنیم و اطلاعات معتبر، قابل اتکا و به‌روز در این حوزه ارائه دهیم.

چرا ایمیگو؟
چرا ایمیگو؟

در حال حاضر ایمیگو تنها پلتفرم ایرانی است که به کمک آن می‌توانید درلحظه و کاملا رایگان متناسب‌ترین مقصد و مسیر مهاجرتی را با توجه به شرایط خود پیدا کنید. ایمیگو مجهز به سیستم جستجوی هوشمند است که اطلاعات شما را درلحظه آنالیز و برنامه‌های مهاجرتی متناسب با شرایط شما را استخراج می‌کند. ما در ایمیگو ارزش‌های زیر را خلق کرده‌ایم و به طور مستمر برای بهبود و توسعه آن‌ها می‌کوشیم:

  • شفاف‌سازی، ساده‌سازی و سازمان‌دهی فرآیند مهاجرت
  • جستجوی پیشرفته و رایگان برای یافتن مقصد و مسیر مهاجرتی متناسب با شرایط شما
  • برقراری ارتباط آسان میان شما و کارشناسان مهاجرتی قابل اعتماد
  • پوشش دادن بیش از ۱۶۰ برنامه مهاجرتی متنوع مربوط به ۲۰ کشور از سراسر دنیا
  • ارائه اطلاعات معتبر در حوزه مهاجرت بر اساس آخرین تغییراتِ قوانین مهاجرتی هر کشور
  • کاهش هزینه‌های مهاجرت
  • تاکید بر حفظ حریم شخصی و حفاظت از اطلاعات شما
خدمات ایمیگوایمیگو خدمات خود را به صورت رایگان و در ۳ دسته کلی ارائه می‌دهد
1تعیین متناسب‌ترین مقصد و روش مهاجرتی به صورت هوشمندتعیین متناسب‌ترین مقصد و روش مهاجرتی به صورت هوشمند
2برقراری ارتباط بهینه میان شما و کارشناسان مهاجرتی قابل اعتمادبرقراری ارتباط بهینه میان شما و کارشناسان مهاجرتی قابل اعتماد
3ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز درباره برنامه‌های مهاجرتی کشورهای مختلفارائه اطلاعات دقیق و به‌روز درباره برنامه‌های مهاجرتی کشورهای مختلف
تعیین متناسب‌ترین مقصد و روش مهاجرتی به صورت هوشمند
برقراری ارتباط بهینه میان شما و کارشناسان مهاجرتی قابل اعتماد
ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز درباره برنامه‌های مهاجرتی کشورهای مختلف
تعیین متناسب‌ترین مقصد و روش مهاجرتی به صورت هوشمندبرقراری ارتباط بهینه میان شما و کارشناسان مهاجرتی قابل اعتمادارائه اطلاعات دقیق و به‌روز درباره برنامه‌های مهاجرتی کشورهای مختلف
چشم‌انداز ایمیگو
چشم‌انداز ایمیگو

چشم انداز ما در ایمیگو این است که پلتفرمی پیشرو در حوزه خدمات مهاجرتی باشیم و با ایجاد تحولی در مسیر مهاجرت، موانع را از سر راه مهاجران برداریم و چالش‌های آن‌ها را برطرف سازیم. ما آینده‌ای را تصور می‌کنیم که در آن ایمیگو مساوی است با اعتماد، شفافیت و حمایت. در دورنمای ما، ایمیگو به مردم در سراسر جهان این قدرت را می‌دهد که رویاهای خود را برای زندگی و کار در کشورهای جدید دنبال کنند. ما در ایمیگو هر روز قدم‌های کوچکی برمی‌داریم برای به واقعیت تبدیل کردن این تصویر باشکوه.